Javascript İle Sayfayı Tam Ekran Yapma

Murat ÖNER

1989 yılında Kocaelinin Dilovası ilçesinde doğdum ilkokul ve lise eğitimimi Kocaeli’de aldım, önlisans üniversite eğitimimi Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gölhisar Meslek Yüksekokulu’nda bilgisayar programcılığı bölümünde yaptım. Üniversite dönemi boyunca Microsoft’un student partner projesinde yer aldım ve diğer student partner öğrencileri ile birçok farklı projede yer aldım. Üniversite eğitimi tamamlandıktan sonra staj yapmış olduğum Ries Technologies şirketinde yazılım geliştirici ve web designer olarak görev aldım ardından Gen Yazılım firmasında ERP ve HBYS sistemleri ile ilgili yazılım geliştirmeye devam ettim. Şuan aktif olarak mobil, web ve masaüstü uygulamalar geliştirmeye devam etmekteyim.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. mustafa dedi ki:

  Merhaba, öncelikle bu değerli paylaşım için çok teşekkür ederim, her ne kadar 2 yıl geçsede eski kodlara daha önem veren biriyim, bu kod gayet güzel çalışıyor fakat kodun sonunda bir kapama parantezi eksik kalmış bilgilendireyim dedim.

 2. mustafa dedi ki:

  embed ile swf oyun yüklüyoum ve buna bir link ile tam ekran yap diyorum oluyor fakat tam ekrandayken oyuna tıklayınca tam ekrandan çıkıyor ve “Tam ekrandan çıkıldı çünkü pencereli yan uygulamaya odaklanıldı.” diyor. çözüm yokmu chrome de denedim onda sorun yok. firefoxta var 54.0.1 (32-bit) sürümü kullanıyorum.

  • Murat ÖNER dedi ki:

   Bununla ilgili maalesef bir öneride bulunamayacağım flash zaten performans ve diğer bazı sorunlar oluşturduğundan tarayıcılar flash ile ilgili artık destek vermiyorlar bu konuda daha geniş bir araştırma yapmak gerekiyor diye düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: