AMD ATI Marka Driver’ları Otomatik Tespit Etme ve İndirme

Eski bir kasaya format atarken ati’nin driver’ini aradığım sırada AMD’nin sitesinde ‘AMD Driver Autodetect’ adlı yazılım ile karşılaştım 700+KB boyutundaki bu ufak yazılımı çalıştırıyorsunuz donanım bilgisine göre hangi dosyayı indireceğini otomatik belirliyor.

AMD ATI Marka Driver’ları Otomatik Tespit Etme ve İndirme

AMD ATI Marka Driver'ları Otomatik Tespit Etme ve İndirme

Eski bir kasaya format atarken ati’nin driver’ini aradığım sırada AMD’nin sitesinde ‘AMD Driver Autodetect’ adlı yazılım ile karşılaştım 700+KB boyutundaki bu ufak yazılımı çalıştırıyorsunuz donanım bilgisine göre hangi dosyayı indireceğini otomatik belirliyor. sizin yapmanız gereken sadece download butonuna tıklamak olacak böylece otomatik olarak ekran kartı driver’iniz bilgisayarınıza inmiş olacak indikten sonra klasik yazılım kurulumu olan ileri->ileri yönlendirmelerini kullanarak kolayca driver’inizi kurabilirsiniz.

Direk ‘Auto Driver AutoDetect’ adlı yazılıma buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.


✍ AMD ATI Marka Driver’ları Otomatik Tespit Etme ve İndirme adlı makale için lütfen olumlu-olumsuz tüm görüşlerinizi bana yorum yada mail yolu ile iletmeyi ihmal etmeyin.

🔗 AMD ATI Marka Driver’ları Otomatik Tespit Etme ve İndirme adlı makaleyi sosyal medya kanallarından paylaşarak destek olursanız çok sevinirim.

👋 Bir sonraki makalede görüşmek dileğiyle.

4 Cevaplar

 1. soner dedi ki:

  eror veriyor 🙁

 2. Murat ÖNER dedi ki:

  Ben hata göremedim tam olarak nerede hata veriyor?

 3. Murat dedi ki:

  Autodetect programı ile indir butonuna bastım. indirme tamamlandı. ama herhangi bir kurulum sayfası otomatik açılmadı. dosyayı nereye indirdiğinide bulamadım. kendim kurulum yapayım dedim. nereye indirdiğini bilen varmı.

 4. Murat ÖNER dedi ki:

  Uygulamanın üzerinden yıllar geçti artık eski işlevi devam ediyor mu açıkçası hiç bir fikrim yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir