Kodlama Bilgisine Sahip Olmadan Site Nasıl Kurulur?

Sizce kodlama bilgisine sahip olmadan web sitesi kurulabilir mi? Bunun birçok cevabı olmasına rağmen çok daha kolayını ve sadece internet adresine girebilmeyi bilmeniz yeterli olabiliyor.

Sizce kodlama bilgisine sahip olmadan web sitesi kurulabilir mi? Bunun birçok cevabı olmasına rağmen çok daha kolayını ve sadece internet adresine girebilmeyi bilmeniz yeterli olabiliyor. Hazır site tasarımlarında sürükle bırak yöntemi ile birlikte çalışarak bir web sitesi tasarlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. Bunun için site kurma özelliğiyle birlikte yeni çıkan Site Kur paketleri, Turhost.com tarafından sunulmaktadır.

Neler Yapabilirsiniz?

Hazır 200 temadan fazla olmak üzere her sektöre uygun tasarımları mevcut. Bu tasarımların içlerinden size uygun olanı seçip, renklerini, yazıları, resimleri ve her alanda güncelleme yapıp web sitenizi yayına alabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu özellik, web sitenizi kurmak için her hangi bir kodlama bilgisine sahip olmanıza gerek bırakmıyor.

Kendinize en uygun temayı seçebilir hatta farklı bir sitenin temasını dahi çekebilirsiniz. Bu özellik çekilen web sitenin içeriğine bağlıdır. %100 çekme olasılığı olmadan çekim yapabilmektedir. Unutmayın ki bu paketler ile birlikte her hangi bir web tasarım firmasına muhtaç kalmadan kendi zevkinize göre istediğiniz gibi web sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Sadece 3 adımda web sitenizi kurabileceğiniz bu hosting paketleri yeni yayına alınmıştır ve oldukça performanslı paketlerdir. Performanslarından bahsetmeden önce diğer paylaşımlı hosting paketlerinede entegre edilebilen bu özellik, bir çok web site sahibini sevindirecek bir haber.

SiteKur Paketleri

Bu paketler standart bir hosting paketi gibi SiteKur yazılımı ile birlikte gelmektedir. Fiyatlandırma konusunda diğer paketlere göre çok daha uygun fiyata sahip bu paketler web sitesi kurmak isteyenler için en uygun çözümler olacaktır. SiteKur paket fiyatları aşağıdaki gibidir.

SiteKur paketlerini incelemek için Turhost.com adresini ziyaret edebilirsiniz. İlgili paketler satın alım sonrası otomatik olarak açılmakta ve aktif olmaktadır. Yazılımı hemen kullanabilir ve bilgisayarınızda sadece 30 dakikalık bir zaman geçirerek web sitenizi tasarlayabilir ve yayınlamaya başlayabilirsiniz. Web sitenizi tasarlamak için SiteKur paketlerinizi inceleyebilir ve satın alım işlemlerini yapabilirsiniz.

Turhost SiteKur Paketlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

5/5 - (1 vote)