Javascript Kütüphaneleri

En sık kullandığım yada beğendiğim javascript kütüphanelerinin tek bir yerden yönetebilmek ve erişebilmek adına bu sayfadan paylaşmayı uygun gördüm umarım bu paylaşımlar sizlerinde hoşuna gider.

📂 Javascript Kütüphaneleri

Javascript Background

📃 Selectize.js

Çoklu yada tekli seçim ama her bir seçenek için birden çok detay sunmak ve bu birden çok seçeneği görsel olarak sunmak istiyorsanız tam olarak 7kb(gzipped) olan javascript kütüphanesi ile dolu dolu özelliğe sahip seçim tek yada çoklu seçim özelliklerini kullanabilirsiniz. Klasik select gibi basit gösterimlerden sunabilirsiniz, yada async olarak yüklenen adresleri bağlayabilir ve aradığınız metne göre select’i doldurabilirsiniz tamamen hayal gücünüze kalmış bir durum.

📃 Chosen

Yine select için görsel olarak tekli yada çoklu seçim için kullanabileceğiniz kaliteli kütüphanelerden biri.

📃 Select2

Yine select için görsel olarak tekli yada çoklu seçim için kullanabileceğiniz kaliteli kütüphanelerden biri.

🌍 Site: select2.org

📃 SweetAlert2

Alert, Dialog, Confirm ve Progress işlemleriniz için kullanabileceğiniz kullanışlı bir kütüphanedir.

📃 Notiflix

Bursalı bir arkadaşımızın yapmış olduğu ve oldukça güçlü olan bu javascript kütüphanesi ile dialog, confirm, input ve loading ekranları ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

🌍 Site: notiflix.com

📃 Offline.js

İnternet bağlantısı olmadığında kullanıcıyı etkileşimli bir biçimde bilgilendirmek ve ona göre bazı eylemler gerçekleştirebilmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir kütüphanedir.

🌍 Site: offline

📚 Diğer Javascript Konulu Kaynaklarımız


✍ Javascript Küütphaneleri adlı sayfamız için lütfen olumlu-olumsuz tüm görüşlerinizi bana yorum yada mail yolu ile iletmeyi ihmal etmeyin.

🔗 Javascript Kütüphaneleri adlı sayfamızı sosyal medya kanallarından paylaşarak destek olursanız çok sevinirim.

👋 Bir sonraki makalede görüşmek dileğiyle.

Bir Cevap Yazın